Kuća 160m² sa placem 650m² i pogledom na more – veliki investicioni potencijal – Dobrota, Kotor
Opis
Nekretnine, Crna Gora, Dobrota, Kotor – Prodaja
Prodaje se kuća sa pogledom na more u naselju Dobrota, Kotor, na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini mora. Nekretnina se nalazi na placu površine 650m², dok kuća ima ukupnu površinu od oko 160m².
Prema važećim urbanističko-tehničkim uslovima, na ovoj parceli je dozvoljena izgradnja objekta sa tri nadzemne etaže, sa osnovom od 200m², što omogućava ukupno oko 600m² stambenog prostora. Ova mogućnost čini parcelu izuzetno pogodnom za investitore koji žele izgradnju manje stambene zgrade, apartmana ili luksuznog objekta za turistički rent.
Postojeća kuća može se takođe renovirati i pretvoriti u luksuznu vilu sa bazenom i uređenim dvorištem.
Zahvaljujući svojoj lokaciji u jednom od najtraženijih delova Bokokotorskog zaliva, blizini mora i prelepom pogledu na more, ova nekretnina predstavlja izuzetnu investicionu priliku.
#CrnaGora #Dobrota #Kotor #KućaNaProdaju #PlacNaProdaju #PogledNaMore #Investicija #Nekretnine #Primorje
Detalji
-
Površina kuće: 160 m2
-
Površina placa: 560 m2
-
Broj spavaćih soba: 3
-
Broj kupatila: 2
-
Spratnost: 2
Pogodnosti
- Parking
- Pogled na more
- Namješten