Dvosoban apartman sa pogledom na golf i more – 104.36 m² , Luštica Bay (mogucnost odloženog plaćanja)

Luštica
1.167.600€
ID: 21084033
Na prodaju
Kontaktirajte nas

12809

Opis

Dvosoban luksuzan apartman – 104,36 m²

Ekskluzivni apartman sa 2 spavaće sobe i 2 kupatila, prostranim dnevnim boravkom otvorenog plana, trpezarijom i kuhinjom po meri opremljenom Miele aparatima. Apartman nudi prelep pogled na prve dve rupe golf terena i Jadransko more, dok terasa i balkon stvaraju savršen prostor za uživanje na otvorenom.

Stanari imaju pristup bazenu kao i obezbeđen parking. Enterijer je opremljen vrhunskim sanitarijama Laufen i Catalano, armaturama Hansgrohe, dok je uz nadogradnje moguće dodati parket visokog kvaliteta, dodatne aparate i luksuzne završne detalje.

Uslovi plaćanja: 20% prilikom potpisivanja kupoprodajnog ugovora + ostatak kroz 2 godine nakon isporuke, plaćanje kvartalno


Luštica Bay je novi grad na obali Jadrana, u kojem već živi više od 400 porodica iz preko 40 zemalja. Očaravajući mediteranski način života, atraktivne nekretnine i ambiciozna vizija razvoja.
 

The Peaks je do sada najprestižnije naselje Luštice Bay-a, smješteno iznad prvog crnogorskog golf terena sa 18 rupa. Rezidencije uključuju luksuzne vile sa privatnim infinity bazenima, prostrane kuće i moderne apartmane, pažljivo uklopljene u prirodno okruženje. Arhitektura kombinuje crnogorsku tradiciju i savremenu estetiku, koristeći kamen, drvo i obilje prirodnog svjetla.

Botanika Residences – najprestižniji dio The Peaks-a

Luksuzne vile, kuće sa tri spavaće sobe i apartmani sa 1–3 spavaće sobe

Pogled na Jadransko more i prve dvije rupe golf terena.

Privatni bazeni, sunčane terase, bujno zelenilo

Prostrani dnevni prostori, prirodna svjetlost i ventilacija

Enterijeri od prirodnih materijala – kamen, drvo

Intimni prostori za ručavanje na otvorenom

Privatnost uz blizinu centra Luštica Bay-a (šoping, sport, zabava)

Ponuda nekretnina:

Botanika apartmani

Površina: 100–170 m²

1–3 spavaće sobe

Otvoreni plan, balkoni, prilagođene kuhinje, Miele aparati

Mogućnost nadogradnje visokog kvaliteta

Botanika kuće

215 m² stambenog prostora + 750 m² zemljišta

3 spavaće sobe, privatni bazen

Podno grijanje, unutrašnji i spoljašnji životni prostori

Botanika vile (dizajn Block722)

Dvosobne vile: od 253 m²

Trosobne vile: od 338 m²

Četvorosobne vile: od 385 m²

Petosobne vile: od 400 m²

Prostrana dvorišta, privatni bazeni, luksuzni enterijeri

Luštica Bay – grad budućnosti

Po završetku razvoja, Luštica Bay će biti dom za više od 6.000 stanovnika, sa 3.000+ apartmana, 300+ luksuznih vila, 7 hotela i dvije marine. Grad je projektovan tako da naselja zauzimaju samo 10% teritorije, dok će ostatak biti očuvane zelene površine sa autohtonim biljnim svijetom.

The Peaks je više od doma – to je investicija u ekskluzivni način života na najpoželjnijoj lokaciji crnogorskog primorja.

 

Detalji

  • Površina: 104.36 m2
  • Površina placa: 1259 m2
  • Broj spavaćih soba: 2
  • Broj kupatila: 2
  • Sprat: 1

Pogodnosti

  • Bazen
  • Klima uređaj
  • Parking
  • Pogled na more

Kontakt agent